Mamy zwycięzców sesji posterowej

Szanowni Państwo,

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Wam, drodzy Uczestnicy za wkład pracy, jaki włożyliście w przygotowanie plakatów. Wiele z nich było na naprawdę wysokim poziomie. Prezentowaliście swoje zainteresowania, swoje badania, zgłębialiście tematy mało znane powszechnie. Dziękujemy Wam za to, że pokazujecie, jak ważnym przedmiotem i tematem jest biologia i ekologia i wierzymy, że dalej będziecie rozpowszechniać wiedzę biologiczną w Waszym otoczeniu.

Ten jeden jedyny plakat naprawdę trudno było wybrać i Komisja miała niezwykły dylemat, by ostatecznie Nagrodę Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przyznać osobie, która prezentując swoją pasję pokazała, że czasem warto jest rozejrzeć się w swoim najbliższym otoczeniu, by zauważyć tematy ważne, o których warto mówić.

Nagrodę Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego otrzymuje Gabriela Maciaszek za plakat pt. „Czy wilk jest gatunkiem konfliktowym w Polsce?”

Nagrodę Uczestników, zdobywając największą liczbę głosów w głosowaniu Uczestników, zdobyła Wiktoria Kijak za plakat pt. „Endometrioza”.

Nagrodę Nauczycieli, zdobywając największą liczbę głosów w głosowaniu Opiekunów Merytorycznych, zdobyły 2 osoby ex aequo: Agata Badźmirowska za plakat pt. „Król puszczy jest tylko jeden…” oraz Paweł Jarzembecki za plakat pt. Świat przeciwciał (immunoglobuliny)”.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy ich do III etapu Olimpiady.

A zwycięskie plakaty można obejrzeć w naszej galerii.