Rusza III edycja Olimpiady

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że rusza III edycja Olimpiady Wiedzy Biologicznej i Ekologicznej, organizowanej przez Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

W nadchodzącej edycji zmieniony został system zapisów na Olimpiadę. Rejestracja będzie się odbywała dwuetapowo:

• Zapisy Nauczycieli prowadzących rozpoczną się już 18 października i potrwają do 31 października. Rejestracja odbywać się będzie za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej. Z danej szkoły może zarejestrować się kilku Nauczycieli prowadzących. Każdy zarejestrowany Nauczyciel otrzyma unikalny kod identyfikujący go przez system przy zapisach jego uczniów.
  • Zapisy Uczestników (uczniów szkół ponadpodstawowych) rozpoczną się 1 listopada i będą możliwe tylko dla uczniów, których Nauczyciel prowadzący zarejestrował się wcześniej w naszym systemie.

Zachęcamy do zapoznania się z uaktualnionym regulaminem oraz ze szczegółowym harmonogram naszej Olimpiady.

Zapraszamy!