Konferencja "Aktywizacja ucznia zdolnego" 12.10.2023

W dniu 12 października 2023 roku odbyła się konferencja "Aktywizacja ucznia zdolnego" skierowana do nauczycieli przedmiotów biologicznych i przyrodniczych szkół ponadpodstawowych, organizowana przez Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Konferencję zaszczycili swoją obecnością:

• JM Rektor UKW, prof. dr hab. Jacek Woźny,
  • Pani dziekan WNB dr hab. Magdalena Twarużek, prof. uczelni,
  • Pani dr Violetta Panfil-Smolińska, wicedyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy,
  • Pani Krystyna Karpińska, kierownik pracowni edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy,
  • Pani Agnieszka Noculak, kierownik Oddziału Profilaktyki Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy.

Profesjonalnym wykładom oraz warsztatom towarzyszyło mnóstwo osobistych wspomnień ze szkolnych czasów oraz emocji z nimi związanych. Dyskusja służyła wymianie doświadczeń oraz spostrzeżeń pomiędzy środowiskiem akademickim a nauczycielami szkół. Uczestnicy zaznaczyli potrzebę takich spotkań oraz warsztatów w przyszłości, licząc na dalszą współpracę.

Bardzo serdecznie dziękujemy Uczestnikom za przybycie, zaangażowanie i aktywny udział w panelach dyskusyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia w naszej galerii.