Prosimy o potwierdzenie przyjazdu na III etap i rezerwację noclegów

III etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Biologicznej i Ekologicznej odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. o godzinie 10:00 (rejestracja od godz. 9:00) w budynku Collegium Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (przy ulicy Mikołaja Kopernika 1).

Ze względów organizacyjnych prosimy Uczestników o potwierdzenie udziału w III etapie Olimpiady lub poinformowanie nas o rezygnacji, poprzez wypełnienie stosownego formularza, który został przesłany uczestnikom drogą mejlową. W razie nieotrzymania mejla z linkiem do formularza, prosimy o kontakt z nami.

Formularz należy wypełnić do dnia 15.03.2024 r.

Jednocześnie informujemy, że mamy możliwość zarezerwowania noclegów dla Uczestników oraz dla Opiekunów na noc 10/11.04.2024 w Domach Studenta Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Koszt takich noclegów: w przypadku Uczestników - w całości pokrywa organizator, w przypadku Opiekunów - wynosi 85 zł.

Bardzo prosimy Opiekunów o informację o chęci zarezerwowania miejsc. W tym celu należy wysłać do nas wiadomość email, w której należy podać: ilość rezerwowanych miejsc dla Uczestników oraz ilość rezerwowanych miejsc dla Opiekunów. Rezerwacje przyjmujemy do dnia 15.03.2024 r.

Brak rezerwacji noclegu organizowanego przez Organizatorów jest dla nas równoznaczny z rezygnacją z oferowanego noclegu, a ty samym jest dla nas równoznaczy z oświadczeniem o braku późniejszych roszczeń do zwrotu kosztów za nocleg.